Priceless HC Sparta Praha

Proměňte jedno jediné utkání v deset let s HC Sparta Praha!

Kupte si vstupenku do Mastercard sektoru a vyhrajte Desetiletou permanentku pro dvě osoby!

Jedno celé desetiletí života se Spartou a navíc bez starostí o vstupenky. To zní skvěle, že? Získejte možnost vyhrát Desetiletou permanentku pro dvě osoby, přičemž jedinou příjemnou podmínkou bude, že si vychutnáte jakýkoliv domácí zápas v Mastercard sektoru s jedním z nejlepších výhledů v O2 areně. Navíc máte jako účastník tohoto zážitku unikátní příležitost si vstupenky pořídit mnohem dříve, než půjdou do oficiálního prodeje. Samozřejmostí je občerstvení přímo až na vaše místo. A to vše bez nervy drásajících front!

Co je na tomto zážitku k nezaplacení:

• Unikátní možnost koupit vstupenky na všechny zápasy základní části mnohem dříve, než se dostanou do oficiálního prodeje (od září možnost zakoupit vstupenku až do března)

Místo konání: O2 arena, Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9

Kapacita Mastercard sektoru je omezena na 100 míst na každý zápas, celkem 26 domácích zápasů v základní části.

Umístění Mastercard sektoru: vchod č. 3, sektor O 2 areny 120 - 121, řada: 12 - 18

Cena za vstupenky do Mastercard sektoru uvedená na www.priceless.com je konečná, a nelze uplatňovat další slevy či si nárokovat výhody z titulu jiných probíhajících marketingových akcí. Cena za vstupenky do Mastercard sektoru je jednotná pro všechny návštěvníky (děti, studenti, ZTP/P, apod.) Cena obsahuje: prioritní vstup do O 2 areny (vstup č. 3), místo v Mastercard sektoru, občerstvení (1x pivo či voda, 1x párek v rohlíku) servírované hosteskami přímo na místo v sektoru před začátkem utkání a během přestávky po první třetině.

Vstupenky nelze po zakoupení vrátit ani vyměnit. Vstupenky jsou přenosné a za jakékoli zneužití e-vstupenky nese okamžikem doručení do e-mailové stránky riziko jejich držitel.